name
آرشیو اخبار
آرشیو اخبار
گروه پارکر لطیفی حامی محیط زیست.
اولین پویانمایی ( انیمیشن ) قلم در ایران که به معرفی قلم و کاربردهای آن پرداخته است. پویانمایی یا نقاشی متحرک یا انیمیشن (به انگلیسی: Animation) نمایشِ تُند و پیوستهٔ تصاویری از اثرِ هنریِ دوبعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است.حرکت روان تصاویرِ پویا در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیدهٔ ماندگاری تصاویر پدید می‌آید. Animation with subject Fountain Pen . Made By Parker Latifi
فروشگاه اختصاصی مونته گراپا در تهران نمایندگی فروش محصولات مونته گراپا ساعت و عطر و خودنویس و خودکار و کیف مونته گراپا ایتالیا. در یکی از معروف ترین بخش نقاشی های سقف کلیسای سیستین که به دست میکلانژ کشیده شده است، دست خداوند، دست آدم را لمس می کند و به آن جان می دهد. قصه ی قلم های مونته گراپا هم با دستانی آغاز می شود که لمس می کنند و جان می دهند، دستانی که دستی در هنر ایتالیایی دارند. خودنویس های معروف مونته گراپا تمام شور و شوق، زیبایی و احساسات ایتالیا را به نوک انگشتان شما منتقل می کنند. Montegrappa Pen Shop In Iran
فروشگاه قلم لطیفی نمایندگی فروش خودنویس و خودکار کرن داش - CARAN dACHE در ایران این شرکت سوئیسی در سال 1915 فعالیت خود را شروع کرد، و درسال 1924 به عنوان اداى احترام به تصویرگر مشهور فرانسوى مانوئل پوره به کرن دش تغییر نام داد.تخصص کرن دش ابتدا در زمینه گرافیت و مداد رنگى بود و به مرور زمان فعالیت هاى متنوعى در زمینه تولید محصولاتى مانند پاستل روغنى و مدادنوکى داشته است همچنین کرن دش به عنوان یکى از اولین تولید کنندگان خودکار در جهان شناخته مى شود.توسعه و گسترش چشم گیر این شرکت مدیون پیشرفت در توسعه رنگ، نوشت افزارهاى ادارى، هنرى و لوکس به همراه شهرت بین المللى در تولیدات بوده است.
خودنویس و خودکار برند دلتا ایتالیا - Delta Italy در ایران. نمایندگی فروش قلم دلتا - Delta در ایران - کارخانه دلتا - Delta در سال 1982 تاسیس شد. از ابتدا بنای این برند بر تولید قلم هایی بوده است که ترکیبی از نوآوری، خلاقیت، هنر و بهره مندی از تخصص استادکاران ایتالیایی باشد.
احساسی که در زمان نوشتن با خودنویس به انسان دست میدهد با هیچ یک از نوشت افزار های دیگر به وجود نمی‌آید. انسان در حالت نگارش یک متن ناب می‌بایست آرامش همراه با دقت را چاشنی نوشته‌های خود بکند و خودنویس این دو حس را بیشتر و قویتر میکند. برخلاف افکار عمومی که معتقد بر این هستنند که کار با خودنویس سخت و دشوار است و افراد کمی با آمدن کامپیوتر و تکنولوژی‌های جدید از نوشت افزار‌های معمول و مخصوصا خودنویس استفاده می‌کنند، روزانه انسان‌های زیادی نگارش‌های خود را با خودنویس انجام می‌دهند و هستند افرادی که علاقه به جمع‌آوری خودنویس دارند.

[ 2 الی 26 ]
© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک