name
آرشیو اخبار
آرشیو اخبار
فروشگاه قلم لطیفی نمایندگی فروش خودنویس و خودکار کرن داش - CARAN dACHE در ایران این شرکت سوئیسی در سال 1915 فعالیت خود را شروع کرد، و درسال 1924 به عنوان اداى احترام به تصویرگر مشهور فرانسوى مانوئل پوره به کرن دش تغییر نام داد.تخصص کرن دش ابتدا در زمینه گرافیت و مداد رنگى بود و به مرور زمان فعالیت هاى متنوعى در زمینه تولید محصولاتى مانند پاستل روغنى و مدادنوکى داشته است همچنین کرن دش به عنوان یکى از اولین تولید کنندگان خودکار در جهان شناخته مى شود.توسعه و گسترش چشم گیر این شرکت مدیون پیشرفت در توسعه رنگ، نوشت افزارهاى ادارى، هنرى و لوکس به همراه شهرت بین المللى در تولیدات بوده است.
خودنویس و خودکار برند دلتا ایتالیا - Delta Italy در ایران. نمایندگی فروش قلم دلتا - Delta در ایران - کارخانه دلتا - Delta در سال 1982 تاسیس شد. از ابتدا بنای این برند بر تولید قلم هایی بوده است که ترکیبی از نوآوری، خلاقیت، هنر و بهره مندی از تخصص استادکاران ایتالیایی باشد.
احساسی که در زمان نوشتن با خودنویس به انسان دست میدهد با هیچ یک از نوشت افزار های دیگر به وجود نمی‌آید. انسان در حالت نگارش یک متن ناب می‌بایست آرامش همراه با دقت را چاشنی نوشته‌های خود بکند و خودنویس این دو حس را بیشتر و قویتر میکند. برخلاف افکار عمومی که معتقد بر این هستنند که کار با خودنویس سخت و دشوار است و افراد کمی با آمدن کامپیوتر و تکنولوژی‌های جدید از نوشت افزار‌های معمول و مخصوصا خودنویس استفاده می‌کنند، روزانه انسان‌های زیادی نگارش‌های خود را با خودنویس انجام می‌دهند و هستند افرادی که علاقه به جمع‌آوری خودنویس دارند.
این نوشت افزار جدید اثری همچون مداد روی کاغذ دارد و قرن ها می توان با آن نوشت. انگیزه اصلی اختراع این قلم کاهش قطع درختان برای تولید مداد و نیز کاهش آلاینده های صنعتی ناشی از تولید خودکار و مداد در محیط زیست می باشد. نسل جدید قلم، قلم تمام نشدنی
قلم طراحی و مخصوص اسکیس از برند های مختلف موجود در بازار ایران - پست تخصصی معماران و طراحان ایران - قلم طراحی ، مداد طراحی ، قلم اسکیس ، مداد اسکیس ، اتد طراحی ، اتد اسکیس
کانال پارکر لطیفی در تاریخ 20/7/94 در برنامه ارتباط جمعی تلگرام شروع به کار نموده است.  

[ 2 الی 25 ]
© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک