name
آرشیو اخبار
آرشیو اخبار
مدل های جدید ست کادویی خودنویس و خودکار یوروپن در طرح ها و رنگ های مختلف همراه با ساعت و کیف ست های کادویی شیک در رنگ ها و طرح های مختلف برای افراد مختلف
جایزه به بهترین شعری که در مورد *** خودکار و خودنویس و قلم ***  که برای ما ارسال میشود اهدا میشود .
شرکت پارکر پس از ظهور قلم های نی  ، خودنویس  ، خودکار و مداد مکانیکی ( اتد ) پنجمین نسل نوشت افزار را معرفی کرده است .این قلم که به شکل خودنویس طراحی شده است روانی خودنویس و سادگی نوشتن با روان نویس را همزمان در خود دارد .
یوروپن سری جدید قلم منشور کوروش ( غیر کلکسیونی ) در دو رنگ چوبی و سفید که با الهام از منشور حقوق بشر کوروش کبیر طراحی و تولید گردیده است را به جهانیان عرضه می دارد.
از دوستان عزیز دعوت می کنیم که ما را در جمع آوری اشعار کمک کنند و اشعار خود و یا شاعران دیگر که در مورد قلم سروده شده است را به ایمیل فروشگاه لطیفی ارسال کنند .
استفاده کردن از خودنویس در نگارش ، جلوه خاصی به نوشته ما می دهد. در حالی که اکثر ما به نحوه جاری شدن جوهر بر روی کاغذ هنگام نوشتن توجه نمی کنیم. اما برای گروهی از دانشمندان کره جنوبی و آمریکا نحوه کارکرد خودنویس از استفاده از آن اهمیت بیشتری دارد. آنها معتقدند کشف نحوه کارکرد خودنویس میتواند اطلاعات زیادی در مورد نحوه کارکرد سایر سیستم های فیزیکی در اختیار انسان قرار دهد.

[ 26 الی 27 ]
© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک